Miesnieki – Livonija 16.08.2020

  • August 16, 2020

Recap

Svētdienas karstajā pēcpusdienā Baldonē bija vēl karstāk 🔥🔥🔥.

Baltic Top League

spēlē par 5.vietu regbija kluba

Miesnieki

galvenā komanda piekāpās Garkalne/Livonia komandai. Abas komandas šai spēlei piegāja ar dažādiem uzdevumiem – vieni vēlējās reabilitēties pēc neveiksmes grupu turnīrā, pastiprinot sastāvu leģionāriem un ārzemēs spēlējošiem spēlētājiem, otri, dodot atpūtu līderiem un spēlētājiem ar mikrosavainojumiem, iespēlēt jauno paaudzi līdzās vispieredzējušākiem spēlētājiem. Tādēļ laukumā nereti bija vērojami dueļi starp profesionāliem spēlētājiem un Miesnieku padsmitgadniekiem, kuri knapi sasnieguši vai vēl nav pat sasnieguši pilngadību. Nereti mūsu jaunā paaudze šajos dueļos izgāja kā uzvarētāji.

Spēle iesākās kā ierasts “miesnieku” stilā – ielaisti 3 bezatbildes piezemējumi un, rezultātu tablo vēstot 0:17 un trenera sapurināti, “miesnieku” jaunā paaudze ar pieredzējušākiem spēlētājiem sāka ceļu uz atspēlēšanos, kas gandrīz arī tika paveikts un tikai nerealizēts realizācijas sitiens šķīra komandas no papildlaika, ko šajā karstumā negribēja aizvadīt neviena komandām 🙂. Spēles galarezultāts 23-25. Jāatzīmē, ka vienā spēles epizodēm Favour Maduka guva piezemējumu bez apaviem, kurus pa ceļam uz piezemējumu cīņā bija pazaudejis. Līdzīgi kā 2019.gada sezonā zaudējums piedzīvots ar mazāk kā viena piezemējuma tiesu un Garkalnes komanda varēja līksmot, tādējādi revanšejoties par sezonas sākumā piedzīvoto zaudējumu ar rezultātu 23:40.
Līdz ar ko šo neveiksmīgo un savainojumiem pārpilno sezonu

Baltic Top League

esam noslēguši.

Paldies komandas atbalstītājiem:

Ķekavas novads

,

Baldones novads

,

STATS RENT

,

Transact Pro

.

Komandas galvenā trenera

Kristaps Andersons

pēcspēles komentārs: “Lai gan izgāzām spēles sākumu, kopumā aizvadījām labu spēli. Devām atpūtu vairākiem līderiem, kuri nespēlēja vispār vai spēlē iesaistījās tikai spēles noslēdzošā daļā. Līdz ar to laukumā devās vairāki padsmitnieki, kuriem vēl nav vai tikko palicis astoņpadsmit gadu. Prieks, ka jaunie puiši labi tika galā ar saviem uzdevumiem un aizvadīja labu spēli, lieliski cīnoties ar pretinieku leģionāriem un pieredzējušajiem spēlētājiem. Lai gan spēles beigās nepaveicās, šim rezultātam nav nekādas nozīmes. Secināms, ka ejam pareizo ceļu, uzticoties saviem puišiem un jaunajai paaudzei, kurai ar laiku jakļūst par komandas līderiem.”

Punktu guvēji: Juris Iesalnieks 8 (2S+1R), Godsfavour Maduka 5 (1P), Guntis Cirša 5 (1P), Normunds Tamužs 5 (1P).
📸 Zigismunds Zālmanis

Details

Date Time League Season Full Time
August 16, 2020 2:00 pm Top Līga 2020 2020 80'

Results

TeamPointsOutcome
Regbijs 1523:25Draw

Regbijs 15

Position T C P DG
 0000