XV LV čempionāts pret RK “Fēnikss”

  • August 6, 2018

Kamēr citi nodarbojās ar netīrās veļas mazgāšanu un iejūtas modes un politiskās piederības “ekspertu” lomā, svētdien visnotaļ tveicīgos laikapstākļos Miesnieki viesojās Siguldā, kur mūs uzņēma Latvijas čempionāta ietvaros Regbija Klubs “Fēnikss”. Pirmais puslaiks tika aizvadīts meklējot savu spēli. Bieži “Miesnieki” spēlēja pārāk avantūriski, kas ļāva “Fēniksa” spēlētājiem veidot diezgan bīstamus pretuzbrukumus, kuru apturēšanai nereti nācās pārkāpt noteikumus. Pateicoties lielam sodu daudzumam un teicamai realizācijai, pirmais puslaiks noslēdzās ar līdzīgu rezultātu. Pretinieku komandā teicami darbojās viens no Latvijas nacionālās izlases līderiem Davis Bajars, kas guva arī ļoti jaudīgu piezemējumu. Treneru štābam, izdarot spēlētāju maiņas otrā puslaika sākumā, kas iedeva papildus jaudu un atsvaidzināja spēli uzbrukumā, izdevās nosvērt spēles kausus savā labā un izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar bonusa punktu. Spēles gala rezultāts 42:16. Punktu guvēji: E.Balodis 10(2P), J.Pēkmanis 10(2P), J.Iesalnieks 7(2R, 1S), G.Cirša 5(1P), A.Andersons 5(1P), A.Mantinieks 5(1P). Spēles sastāvs: K.Ķipsts, R.Ameters, R.Višņakovs, K.Garokalns, I.Liepiņš, A.Zarakovskis, D.Pērkons, E.Balodis, E.Šefanovskis, J.Iesalnieks, J.Pēkmanis, A.Andersons, M.Grīva, A.Mantinieks, G.Andersons. Uz maiņu laukumā nāca: G.Cirša, R.Cangea, A.Šilo, G.Briljonoks, R.Kripa, I.Eglis, K.Skroderis.
“Miesnieku” galvenā trenera komentārs: “Kaut arī spēle sākās ar mūsu uzbrukumiem, tomēr pašu kļūdas, pārsteidzīgi lēmumi ļāva “Fēniksam” ar bīstamiem pretuzbrukumiem izlīdzināt spēli. Pirmajā puslaikā pārāk pieskaņojāmies pretinieku spēlei. Otrajā puslaikā, pamainot spēles stilu, jau pašā sākumā guvām divus piezemējumus, kas arī noteica turpmāko gaitu. Labi nospēlēja pirmās līnijas spēlētāji, īpaši jāizceļ Roberts Ameters un mūsu moldāvu uzbrucējs Cangea Roman, kuri darbojās ar lielu enerģiju, kas vainagojās ar biežu pretinieku aizsardzības līnijas caursišanu un ievērojamas teritorijas iegūšanu.Tāpat liels prieks par Jāni Pēkmani, kurš izdarīja divus piezemējumus. Kopumā redzams, ka spēlētāji ir noilgojušies pēc spēlēšanas, bet brīžiem gribēšana un steiga ir lielāka par varēšanu”.
Papildus RK “Miesnieki” sveic kluba prezidentu Uldis Bautris ar bronzas medaļu iegūšanu Eiropas čempionātā pludmales regbijā Maskavā. Ar vai bez krekla, Uldi, Tu esi lielisks. Līdz finālam pietrūka nedaudz veiksmes un disciplīnas. Paldies arī tām meitenēm, kas spēlēja regbiju Maskavā, nevis komentēja interneta “ekspertu” viedokļus uz dīvāna.

LTV Ziņu Dienests atskats uz svētdienas spēli pret Regbija Klubs “Fēnikss” un mūsu kapteiņa Emīls Balodis komentārs.

https://replay.lsm.lv/…/latvijas-regbija-cempionats-statske…

Image may contain: 1 person, outdoor
https://scontent.frix3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38614973_2149705048582015_7201674404562993152_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQkgAsKKHdSzSc-fseSR_IAGIBG80WhKxJkwEG8OICoxETo03OOyslAdC0wuoPHz9Vw&_nc_ht=scontent.frix3-1.fna&oh=5141c1fa8000ca893550deaf2c5d14a9&oe=5DBAD3A3
Image may contain: 15 people, people smiling, people standing


Foto: Zigismunds Zālmanis Miks Brūšnieks

Dalīties!