Klasiskā regbija sezona iesākta ar uzvaru pār RK LMT “Eži”

  • July 26, 2018

Klasiskā regbija sezonu iesākam jau ierastajā Miesnieki stilā.
Pēc kļūdām bagātā pirmā puslaika, kuru zaudējām ar rezultātu 10:11, “Miesnieku” spēlētāji spēja ieslēgt jaudu un noslēgt spēli ar rezultātu 29:14 un nopelnīto bonusa punktu.

Pirmo puslaiku iesākām ar aukstu dušu, kad pēc ļoti nepārliecinošas spēles aizsardzībā ļaujam LMT Regbija klubs ”Eži” atklāt rezultātu ar piezemējumu. Uz mirkli uzlabojām savu spēli. Juris Iesalnieks realizēja soda sitienu un Andrej Mantinieks guva piezemējumu, pēc kura ar precīzu realizācijas sitienu atkal atzīmējās Juris Iesalnieks. Turpmāk līdz puslaika beigām 2 ļoti iespaidīgus soda sitienus guva “Ežu” spēlētājs Dāvis Akmeņkalns kaut arī abos gadījumos pie tiem noveda kļūdas pie “Ežu” ieskaites laukuma. Otrajā puslaikā vēlreiz saņemam sodu 3 punktu vērtībā no Dāvja. Bet turpmāk punktus ar piezemējumiem guva “Miesnieku” nu jau pieredzējušie spēlētāji – kapteinis Emīls Balodis un Raivis Kokins, kuriem 2 realizācijas pieplusoja Iesalnieks.

Komandas galvenā trenera Kristaps Andersons komentārs:
“Pirmajā puslaikā daudziem spēlētājiem bija jūtams spēļu prakses trūkums, kas izpaudās nepareizu lēmumu pieņemšanā un daudzās kļūdās. Savukārt otrais puslaiks jau bija veiksmīgāks, kad svarīgā brīdī individuālo meistarību nodemonstrēja komandas kapteinis Emīls Balodis, panākot lūzumu spēlē. Tāpat varu izcelt Georgy Kirillov un Mairi Grīvu, kuri veica lielu darba apjomu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Uzslavas arī pretiniekiem par pašaizliedzīgu spēli un kārtīgu cīņu visas spēles garumā”.
Miesnieku nākamā spēle paredzēta 5.augustā Siguldā Depo laukumā, kad mūs uzņems Regbija Klubs “Fēnikss”.

Šodien laukumā devās: G.Cirša (R.Ameters), K.Ķipsts (N.Tamužs), J.Tirzītis (R.Cangea), D.Pērkons (V.Silvoniks), I.Liepiņš (G.Briljonoks), G.Kirillovs, J.Šimanskis (M.Robežnieks), E.Balodis, A.Šilo (H.Nungurs), J.Iesalnieks, A.Andersons, M.Grīva, A.Mantinieks (R.Kokins), I.Eglis, G.Andersons.

Dalīties!