Latvijas kauss regbijā 7 jau 18. reizi mūsu!

  • May 26, 2018

Mainās paaudzes, mainās pretinieki, bet viena lieta paliek nemainīga – mēs vienmēr esam topā. Latvijas kauss regbijā 7 jau 18. reizi mūsu!

Sestdien visnotaļ vasarīgos laikapstākļos regbija kluba “Miesnieki” komanda STATS Serviss/Ķekava 18.reizi kļuva par Latvijas kausa ieguvējiem savā “mājas” stadionā Rigas Tehniskās koledžas teritorijā, kuru neskatoties uz visām pavasara regbija intrigām laipni piedāvāja mūsu regbija saimei. Apakšgrupu turnīrā ar rezultātiem 47:5 un 47:7 attiecīgi tika pieveiktas komandas Mītava un Baltic XL/Livonia. Pusfinālā diezgan pārliecinoši tika pieveikta Ežu jaunā paaudze ar rezultātu 37:0. Lielajā finālā ar ļoti disciplinētu spēli aizsardzībā, neskatoties uz Emīla Baloža nopelnīto noraidījumu par tehnisko brāķi bumbas pārtveršanā un pusfinālā gūtām traumām Hardijam Nunguram un Mairim Grīvam, tika pieveiki mūsu pēdējo gadu sīvākie konkurenti Regbija klubs Livonia ar rezultātu 24:0.

Paldies regbija kluba Miesnieki atbalstītajiem STATS SERVISS SIA, Transact Pro, Ķekavas novads un Sporta Punkts kā arī izsakām pateicību turnīra organizotāriem, tiesnešiem un mūsu pretiniekiem.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/26.05.2018-regbijs-7.-latvijas-kauss.id131589/


 

Dalīties!