Uzvarēta arī “Jūrmala”, vēl viens solis pretī titulam sperts

  • September 23, 2017

Sestdien, 23. septembrī, Upesciema stadionā Latvijas čempionātā regbijā spēkiem mērojās “Jūrmalas” un “STATS/Ķekava” komandas. Ar 15:42 pārāki bija miesnieki.

Spēles pirmajā minūtē muļķīgs miesnieku noteikumu pārkāpums vadībā izvirzīja jūrmalniekus, kad trīs punktus ar soda sitienu guva Mihails Tumins. Šāds rezultāts turējās teju desmit minūtes, līdz Jānis Zālmans ar piezemējumu un Hārdijs Nungurs ar realizāciju izvirzīja vadībā “STATS/Ķekava” (3:7). Dažas minūtes vēlāk uzbrucēju ofensīvu ar piezemējumu noslēdza Māris Robežnieks, bet puslaika izskaņā Hārdiju Nunguru uzbrukuma smailē izveda Jānis Zālmans. Abos gadījumos Hārdijs iesita realizāciju. Līdz ar to pirmais puslaiks noslēdzās ar 3:21.

Otrā puslaika sākumā uz Emīla Baloža piezemējumu dažas minūtēs vēlāk ar to pašu atbildēja arī jūrmalnieki, kad savu izdevību sagaidīja Elmārs Imbrass – 10:28. Ar piezemējumiem apmainījās Roberts Kunutis un Kaspars Jakušs, bet punktu spēlei ar savu otro piezemējumu spēlē pielika Emīls Balodis. 15:42 – izcīnīts arī bonusa punkts. Jāatzīmē, ka Hārdijs Nungurs iesita visus sešus realizācijas sitienus.

“STATS/Ķekava”: 1. M. Robežnieks, 2. N. Tamužs, 3. J. Juškāns, 4. R. Višņakovs, 5. D. Pērkons, 6. J. Šimanskis, 7.E.Balodis, 8. L. Bramanis, 9. J. Priede (kapteinis), 10. A. Andersons, 11. I. Eglis, 12. J. Zālmans, 13. M. Grīva, 14. H. Nungurs, 15. G. Andersons. Uz maiņu laukumā devās: R. Kangea, E. Cīrulis, I. Liepiņš, E. Balodis, A. Alainis, R. Kunutis, F. Maduka, T. Arends.

Rīt, 24. septembrī, spraiga cīņa gaidāma Juglā, kur “LMT/Eži” uzņems “Livonia/Garkalne”. Šīs cīņas iznākums var atstāt iespaidu uz čempionu noteikšanu. “STATS/Ķekava” un “Livonia/Garkalne” spēkošanās gaidāma 7. oktobrī, Upesciemā. Pirms tam – 30. septembrī – spēle Baltijas “Top līgas” čempionātā, kad Rīgā viesosies Kauņas “Žalgiris”.

http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/23.09.2017-latvijas-rebija-cempionats.-jurmala-statskekava.id106946/

Dalīties!