Smags zaudējums pret “Vairas/Kalvis”

  • September 16, 2017

Neveiksmes Baltijas “Top līgas” čempionātā turpina vajāt “Transact Pro/Miesnieki” komandu, kas savā laukumā ar 15:57 atzina turnīra līdervienības “Vairas/Kalvis” pārākumu.

Lai arī miesniekiem bija lieli robi sastāvā un neizdevās nokomplektēt pat pilnu pieteikumu, spēli ievērojami labāk sāka tieši viņi. Vispirms Hārdijs Nungurs ar soda sitienu panāca 3:0, bet mirkli vēlāk Elmārs Šefanovskis pārtvēra bumbu un guva piezemējumu, kuram Nungurs pievienoja realizāciju (10:0).

Drīz vien “Vairas/Kalvis” trīs punktus atguva, taču miesniekiem bija laba izdevība gūt vēl vienu piezemējumu. Ilga ofensīva ar uzbrucējiem noslēdzās ar tehnisko brāķi un zaudētu bumbu. Uz to Šauļu komanda momentāni atbildēja ar savu prettriecienu, gūstot vairākus piezemējumus pēc kārtas. Pirmais puslaiks noslēdzās jau ar izteiktu viesu pārsvaru – 10:29.

Otrā puslaika sākumā vienu piezemējumu izdevās atgūt, taču tie bija pēdējie prieka brīži spēlē. “Vairas/Kalvis” piezemējumus turpināja kraut grēdām un sasniedza iespaidīgu rezultāta starpību – 42 punkti.

Uldis Bautris: “Spēli sākām labi, un tas laikam ir vienīgais, par ko varu komandu šodien paslavēt. Daudzmaz cienīgu pretestību izrādījām pirmās 30 – 35 minūtes, pēc tam salūzām. Bija ievērojami robi sastāvā, trūka ļoti daudzu spēlētāju, taču tas nav galvenais iemesls zaudējumam. Jāsasparojas atlikušajām spēlēm!”

Līdz ar to “Top līgā ” piedzīvoti četri zaudējumi četrās spēlēs. Galvenie sāncenši cīņā par bronzu Kauņas “Žalgiris” ar 23:29 piekāpās “Baltrex”.

Nākamā spēle 30. septembrī, kad Rīgā viesosies “Žalgiris”.

Dalīties!