STATS Ķekava uzvar Eži RFS 78:10 (puslaiks 49:3)

  • August 23, 2017

Noslēdzot Latvijas čempionāta pirmo apli RTK laukumā viegli pieveica RK LMT Eži otro komandu.

Ežu komandai uzvaras gadījumā vēl bija iespēja iekļūt labāko četriniekā un cīnīties par medaļām, mums tagad šīs spēles rezultāts uz finālturnīru nesekos.

Miesnieki pirmo apli nospēlēja teicami, uzvarot visās spēlēs un vienīgo bonuss punktu pazaudējam pret Ežu pirmo komandu. Tagad nākoša spēle 5.09 būs tieši ar viņiem, arī RTK laukumā plk.19.00.

Eži spēli uzsāka labāk, miesniekiem pietrūka koncentrēšanās, bija daudz paviršību. Labi spēlējam tikai malās, pateicoties Madukam, Nunguram un Kokinam. Jau pirmā puslaika vidū sākam nomainīt spēlētājus, kuri pēdējā laikā bija daudz spēlējuši vai spēlēja ar mikro traumām: malā devās Nungurs, Cirša, Balodis, Priede. Vēlāk arī nomainījās Cīrulis, Eglis. Labi savu atgriešanos laukumā pēc traumas veica V.Silvoniks, kurš izcēlās ar 3 piezemējumiem un teicamu dropsitienu no pašas laukuma malas. Pirmo reizi kluba pirmajā komandā debitēja stabs Vladislavs Karnickis, viņš un vēl arī A.Alainis, R.Lonskis, E.Maskalāns, T.Ārends un M.Vonda gatavojas ar U20 izlasi doties uz EČ Čehijā .

Skatīt arī: http://rugbylatvia.com/lat/news/mies1ezi2
”Miesnieki” ar uzvarām visās spēlēs noslēdz LČ pirmo posmu

Tagad klubam svarīga spēle Kauņā, kur sestdien plk.14.00 Baltijas TOP čempionātā būs jāspēlē ar Žalgiri. Kluba otrai komandai arī sestdien svarīgā spēle Baltijas 2 divīzijā Tallinā.

” STATS Ķekava ” sākumsastāvs:
1. A.Mucenieks, 2. E. Cīrulis, 3. G. Cirša, 4. D.Pērkons, 5. K. Garokalns, 6. J. Šimanskis, 7. V.Silvoniks, 8. E. Balodis, 9. E. Šefanovskis, 10. J. Priede, 11. H. Nungurs, 12.An.Andersons, 13.F.Maduka, 14. I.Eglis 15. R. Kokins.
Uz maiņu laukumā devās: D. Karnickis, N. Tamužs, I. Liepiņš, A. Alainis, J. Zālmans, K. Spalva, A. Mantinieks. Rezervē palika: R.Ameters, K. Kruskops, R.Lonskis

Dalīties!