“STATS/Ķekava” triumfē LČ R7 otrajā kārtā!

  • July 1, 2017

Lietainais laiks nebija atbaidījis regbija 7 spēlētājus un arī vērotājus, kas 1. jūlijā Upesciemā pulcējās uz Latvijas čempionāta regbijā 7 otro kārtu. Piedalījās deviņas komandas, kas bija sadalītas trīs apakšgrupās.

Kā jau to varēja paredzēt, finālā atkal tikās “Livonia” kluba pirmā komanda “Baltic XL/Livonia”, kas bija pastiprinājusies ar Tomu Deividsonu, taču šoreiz iztika bez sava ierastā līdera Vītara Blošķa, un “Miesnieku” vadošais virknējums.

Fināls aizritēja ļoti spraigā gaisotnē. Lietainais laiks diezgan jūtami patraucēja abām komandām parādīt labāko sniegumu. Rezultātu atklāja “Baltic XL/Livonia”, kad pirmā puslaika izskaņā Aināra Bērziņa izrāvienu rezultatīvi turpināja uzvārda brālis Kristaps, kurš pats arī iesita realizāciju (0:7).

Otrā puslaika sākumā spilgts individuāls reids padevās Elmāram Šefanovskim, kurš apspēlēja Valteru Raņķi un aizmuka no saviem ķērājiem. Pēc Jāņa Zālmaņa precīzas realizācijas 7:7.

Dažas minūtes vēlāk labs miesnieku spiediens netālu no “Livonia” ieskaites laukuma vainagojās ar iegūtu bumbu un tam sekojošo Gunāra Andersona piezemējumu. Jāatzīmē Gunāra izcilā kustību koordinācija, notverot slapju, slidenu bumbu, kas tika piespēlēta teju vai potītēs. 12:7, taču vēl bija jāspēlē.

Pēdējās minūtes aizritēja ļoti saspringti, taču uzvaru izdevās nosargāt. Tas nozīmē, ka Latvijas čempionu liktenis izšķirsies pēdējā kārtā, kas paredzēta 22. jūlijā.

“STATS/Ķekava” rindās spēlēja: Emīls Balodis, Andris Andersons, Krists Kruskops, Jānis Zālmans, Ivars Eglis, Elmārs Šefanovskis, Hardijs Nungurs, Gunārs Andersons, Artūrs Alainis, Leno Bramanis, Raivis Kokins.

Kluba otrais sastāvs “ĶNSS”, kas sastāvēja galvenokārt no kluba jaunās maiņas, kuru balstīja veterāns Māris Robežnieks, izcīnīja 7. vietu.

Dalīties!