Pirmssvētku spēlē uzvaram “Jūrmalu”

  • June 22, 2017

“STATS/Miesnieki” komanda bez zaudējumiem turpina Latvijas čempionātu regbijā. Šoreiz uzveikta RK “Jūrmala” komanda, kura izveidota uz RK “Ovāls” pieredzējušo spēlētāju un Jūrmalas sporta skolas audzēkņu bāzes, palīdzību smeļoties arī Lietuvā.

Spēli daudz veiksmīgāk sāka miesnieki, ātri vien izvirzoties vadībā. Teicamu individuālo meistarību nodemonstrēja Mairis Grīva, kurš pats arī guva piezemējumu (5:0). Dažas minūtes vēlāk uzbrucēju ofensīvu piezemējumā izmanīgi pārvērta Elmārs Šefanovskis (10:0). Puslaika izskaņā labu sadarbību nodemonstrēja “Miesnieku” jaunā maiņa – Mairis Grīva un Hārdijs Nungurs – abu saspēle noslēdzās ar Nungura piezemējumu (15:0). Puslaika pēdējā izspēlē atkal savu paveica uzbrucēju spiediens – “Jūrmala” tik lielus resursus veltīja aizsardzībai, ka pēkšņo uzbrukuma virziena maiņu vairs apslāpēt nespēja un Andris Andersons guva vieglu piezemējumu (20:0).

Otrajā puslaikā pēc Jāņa Zālmaņa, Feivora Madukas un Artūra Alaiņa piezemējumiem vienubrīd izdevās panākt pat 30 punktu pārsvaru, taču “Jūrmala” prata sasparoties un, pēc trim gūtiem piezemējumiem (visi – Kasparam Jakušam), vienubrīd rezultāts bija 35:19. Punktu spēlei ar savu otro piezemējumu pielika Alainis, uzstādot gala rezultātu – 40:19.

Sarunā ar rugbylatvia.com, Uldis Bautris pēc spēles teica: “Tikai pirmais realizācijas sitiens iznāca pa vidu, pārējie bija pēc piezemējumiem malās. Arī vējš patraucēja, bet arī ”Jūrmalai” nesanāca simtprocentīgs soda sitiens. Jā, sitēja problēmu mēs klubā joprojām nevaram atrisināt. Liels bija brāķa procents abām komandām. Es teiktu, ka šāda līmeņa klubi tā spēlēt nedrīkst. Mūsējie iespēlējās tikai pirmā puslaika vidū. Labi nospēlēja jaunie – Hārdijs Nungurs, Mairis Grīva, taču arī no vecajiem uzteicami Jānis Skuja un Leno Bramanis, kas kādu laiku spēlējis nebija,un arī Elmārs Šefanovskis bija labs kā parasti.”

“STATS/Miesnieki” sākumsastāvs: J. Skuja, E.Cīrulis, K. Dzenis, K. Garokalns, A. Zarakovskis, J. Šimanskis, D. Pērkons, L. Bramanis, E. Šefanovskis (kapteinis), J. Zālmans, H. Nungurs, M. Grīva, F. Maduka, A. Andersons, G. Andersons.

Uz maiņu laukumā devās. J. Juškāns, R. Višņakovs, E. Balodis, A. Alainis.

Dalīties!