Transact Pro regbijs 7 Amsterdamā

  • June 2, 2017

 

No “Amsterdam Sevens” turnīra atgriezusies mūsu kluba komanda “Transact Pro”, kura to noslēdza 20. vietā 48 komandu konkurencē. Labs panākums, jo šoreiz sastāvā bija daudz gados jaunie un kam tas bija pirmais nopietnais turnīrs. Grūti ir šajā laikā ir nokomplektēt komandu: studentiem eksāmeni, daži spēlētāji netika no darba, arī daudz traumu. Kopumā piedalīties nevarēja Krists Krūskops, Viktors Silvoniks, Roberts Kunutis, Toms Asejevs, Raimonds Kripa, Ivars Eglis, Juris Iesalnieks, Emīls Cēburs, Maksims Batrakovs, Rihards Lonskis un Hardijs Nungurs. Tāpēc palūdzam palīdzēt Dāvi Bojāru (“Fēnikss”) un Edgaru Alaini (“Eži”), paldies viņiem, tāpat gan spēlēšanā, gan ar transportu ļoti palīdzēja Andrejs Aleksandrovs (Ģēnijs). Piektdien, mums Ģenijs noorganizēja arī treniņspēli ar USA komandu sava kluba “Waterlande” stadionā.

Mūsu “jaunieši” Mairis Grīva, Gvido Zaļmežs, Edgars Alainis un Feivors Maduka nospēlēja labāk nekā varēja gaidīt. Pienesums punktos vēl neliels, bet puiši cīnījās godam un klubā konkurence nākotnei, kas var būt labāks!
Varam lepoties ar uzvaru komandu tērpu konkursā un balvā iegūtajiem alus kausiem. Bija visiem jautri!

 

 

 

 

 

Sliktais atkal bija traumas, jācer, ka ne nopietnas, Favoram Madukam un Raivim Kokinam.

 

 

 

 

 

Rezultatīvākais turnīrā bija Emīls Balodis (4 piezemējumi), D.Bajārs (3), A.Andersons, E.Alainis un F.Maduka visiem pa vienam. Interesanti, ka labākie spēlētāji Elmārs Šefanovskis un Ģēnijs palika bez piezemējumiem.

Turnīru uzvarēja “Susies Exiles”, finālā uzvarot Itālijas izlasi. “Boot” finālu par 13. vietu uzvarēja Īrijas otrā izlase, “Canon” finālu par 25. vietu uzvarēja Polijas izlase. Turnīrā bija vēl dažādas izlases, interesantas bija Ķīnas vīriešu un sieviešu izlases. Ķīnietes uzvarēja Velsas izlasi. Mums pretiniekos bija Francijas “Development” izlase un Londonas izlase. Pārsteigums bija lieliski nokomplektēto “Samuraju” komandu netikšana finālos.

Valstu izlašu šogad bija mazāk, nekā citus gadus, toties komandu vidējais līmenis noteikti bija labāks.

Komandas sastāvs: Emīls Balodis, Elmārs Šefanovskis, Andris Andersons, Gvido Zaļmežs, Edgars Alainis, Andrejs Aleksandrovs, Raivis Kokins, Dāvis Bajārs, Feivors Maduka, Jānis Zālmans, Dāvis Pērkons, Mairis Grīva.

Teksts: Uldis Bautris

 

 

Dalīties!