Pārliecinoši uzveikta “Livonia/Garkalne”!

  • May 20, 2017

Svarīgu uzvaru savā pirmajā spēlē Latvijas čempionātā izcīnīja “STATS/Ķekava”, kas ar 53:30 (15:17) uzveica “Livonia/Garkalne”.

https://www.youtube.com/watch?v=5QqUuzmchzA

Uz šo atbildīgo spēli talkā bija ieradušies “klaidu miesnieki” Andrejs Aleksandrovs (no Nīderlandes) un Artūrs Kozels (Velsas). Abu ieguldījums uzvarā bija ievērojams.

Pirmie gan vadībā izvirzījās viesi, kad labs slaloms padevās Kristapam Bērziņam, kurš sakārtoja piezemējumu uzvārda brālim Aināram un pats iesita realizāciju (0:7). Taču mirkli vēlāk sarkano kartīti par bīstamu tvērienu pret Maksimu Batrakovu izpelnījās Roberts Miksons, uz aptuveni 70 atlikušajām minūtēm atstājot mazākumā “Livonia/Garkalne”. “STATS/Ķekava” uz to atbildēja ar trim Andreja Aleksandrova punktiem, bet mirkli vēlāk septiņu punktu pārsvaru atjaunoja K. Bērziņš. Edgara Cīruļa un Kārļa Dzeņa viltīgā saspēle autā materializējās Cīruļa piezemējumā (8:10). Mazākumā spēlējošie viesi cīnījās ļoti pašaizliedzīgi un par to tika atalgoti ar Gata Purviņa piezemējumu. Pēc K.Bērziņa realizācijas jau 8:17. Puslaika izskaņa gan aizritēja miesnieku zīmē: Balodis guva piezemējumu, bet Aleksandrovs iesita sarežģītu realizāciju – 15:17.

Otrajā puslaikā agresīvāk spēlējošie mājinieki uzsāka savu uzvaras gājienu, panākot pat 30 punktu pārsvaru. Tieši ar Elmāra Šefanovska iesaistīšanos spēlē, tā ieguva lielāku ātrumu, labi nospēlēja uz maiņu uznākušais Ivars Eglis, ar saviem caurgājieniem un vienu piezemējumu. Ar diviem piezemējumiem izcēlās Feivors Maduka, labi noslēdzot Andreja Aleksandrova uzsāktos uzbrukumus. Tāpat divi piezemējumi Artūram Kozelam, viens vārtu centrā no raka, otrs pieslēdzoties aizsargu līnijai pašā malā.

Spēles centrālā figūrā noteikti bija Andrejs Aleksandrovs ar daudzām skaisti nospēlētām epizodēm, arī ar neprecizitātēm un kļūdām, teicamiem sitieniem un skaistu piezemējumu noslēgumā.

Neveiksmīgas iznāca pašas spēles beigas, kad miesnieki pārprata tiesneša norādījumus un “Livonia/Garkalne” veicot soda ātro izspēli veica piezemējumu, iegūstot sev bonusa punktu par četriem piezemējumiem.

Rezultāts 53:30 – izcīnīta svarīga un pārliecinoša uzvara.

“STATS/Ķekava” sākumsastāvs: M. Robežnieks, E. Cīrulis, K. Dzenis, D. Pērkons, K. Garokalns, J. Šimanskis, A. Kozels, E. Balodis (kapteinis), J. Priede, A. Aleksandrovs, G. Andersons, J. Zālmans, F. Maduka, M. Batrakovs, R. Kokins.
Uz maiņu laukumā devās: J. Skuja, K. Ķipsts, R. Višņakovs, A. Alainis, E. Šefanovskis, I. Eglis, M. Grīva, A. Andersons.

Dalīties!