Latvijas kausa finālā R7 – sāpīgs zaudējums pagarinājumā

  • May 5, 2017

Valsts svētkos, 4. maijā, aizvadīta Latvijas kausa izcīņa regbijā 7. Sacentās 11 komandas, kas bija sadalītas trijās apakšgrupās. Dalībnieku lokā arī divas mūsu kluba komandas – “STATS/Ķekava” un “Ķekavas NSS”.
“STATS/Ķekava” komanda kausu bija izcīnījusi iepriekšējos divos gados, un finālā iekļuva arī šogad. Pretiniekos – “Baltic XL/Livonia”. Finālā pirmie vadībā izvirzījās miesnieki, kad piezemējumu guva Jānis Zālmans. Viņa izpildītais realizācijas sitiens no itin sarežģītas pozīcijas nodevīgi trāpīja pa vārtu stabu.
Mirkli vēlāk Ainārs Bērziņš rezultātu izlīdzināja, bet Vītars Blošķis – izvirzīja vadībā “Baltic XL/Livonia” (5:12). “STATS/Ķekava” izdevās izlīdzināt rezultātu un izraut pagarinājumu, taču tajā rezultatīvs izrāviens padevās Pāvelam Tulubjevam. 12:17 – kauss “Baltic XL/Livonia” īpašumā.
Ķekavas NSS prieksacīkstēs nospēlēja neizsķirti ar Jūrmalas SS un tikai sliktākas vārtu attiecības dēļ tālāk spēlēja par Biķeri, kur vienu spēli uzvarēja un vienu zaudēja. Arī otrās komandas startu varam vērtēt pozitīvi, šoreiz gan spēlējam labāk par panākto rezultātu.
“STATS/Ķekava” rindās spēlēja: Elmārs Šefanovskis (kapteinis), Emīls Balodis, Toms Asejevs, Ivars Eglis, Andris Andersons, Gunārs Andersons, Mairis Grīva, Gvido Zaļmežs, Raivis Kokins, Jānis Zālmans, Dāvis Pērkons, Artūrs Alainis.
7. maijā, Upesciemā, Latvijas čempionāta regbijā 7 pirmā kārta. Laba iespēja revanšam.

Dalīties!