Miesnieki – Siauliai 18.07.2020

  • July 18, 2020

Recap

Iztrūkstot 8 pamatsastāva spēlētājiem, principālā cīņā par vietu

Baltic Top league

turnīrā piedzīvots zaudējums pret

Siauliai RUGBY Team

ar rezultātu 21-32. Pēdējo 3 gadus

Miesnieki

apmainās ar uzvarām ar Šauļu komandu. Šoreiz saspringtā kalendāra dēļ, kur 14 dienu laikā ir jāaizvada 4 klasiskā regbija spēles un Latvijas kauss regbijā 7, spēlē nevarēja piedalīties vairāki spēlētāji kā rezultātā, gandrīz līdz pēdejai minūtei esot “spēlē”, vairākus gājienus uz pretinieku ieskaites laukumu realizēt komanda nespēja un ielaida pretuzbrukumu, pēc kura jau gūt uzvaru bija gandrīz neiespējami. Tomēr Miesnieku nepiekāpība, kas šajā spēlē jau ļāva atspēlēties no 0:14 līdz 14-14, dzina komandu uz priekšu, bet diemžel rezultātu nenesa.

Komandas galvenā trenera Kristapa Andersona komentārs:
“Vairāku spēlētāju traumas, saspringtais spēļu kalendārs, plus nepilnīgais pirmsezonas gatavošanās process atstājis iespaidu uz spēltājiem, kuriem sakrājies nogurumus. Līdz ar to tiek pieļautas kļūdas, nepietiek koncentrācijas izšķirošajos brīžos. Neizmantojām savas iespējas, smagi izcīnītās bumbas, tika nepiedodami ātri un viegli pazaudētas. Netikām galā ar pretinieku līderi Jonu Mikaļču, kas, ņemot viņa pieredzi spēlējot visaugstākajā līmenī Anglijā, pārāk vienkārši un viegli apspēlēja mūsu aizsargus. Esam ļoti sarežģījuši iespēju iekļūt pusfinālā, bet centīsimies cīnīties. Paldies visiem, kas palīdzēja spēles organizēšanā, bet vairākiem spēlētājiem aicinu apdomāt savu lomu un līdzdarbošanos komandā.”
Punktu guvēji: Emīls Balodis 10(2P), Juris Iesalnieks 6(3R), Ingus Aivars 5(1P).
📸 Zigismunds Zālmanis
Pateicamies šīs sezonas atbalstītajiem:

Ķekavas novads

,

Baldones novads

,

Transact Pro

,

STATS RENT

kā arī īpašs paldies mūsu kluba Baldones “brigādei”, Baldones stadiona darbiniekiem un pārējiem kluba biedriem par šīs regbija svētdienas organizēšanu.

Details

Date Time League Season Full Time
July 18, 2020 2:00 pm Top Līga 2020 2020 80'

Results

TeamPointsOutcome
Regbijs 1521:31Draw

Regbijs 15

Position T C P DG
 0000