Šodien Miesnieki uzsāk 2017.gada absolūto čempionu regbijā titula aizstāvēšanu klasiskajā regbijā.

  • July 26, 2018

Šodien Miesnieki uzsāk 2017.gada absolūto čempionu regbijā titula aizstāvēšanu arī klasiskajā regbijā.

Plkst. 19:30 Juglas stadionā mūsu galveno komandu uzņems Latvijas draudzīgākais regbija klubs LMT Regbija klubs ”Eži” ar vakardienas jubilāru Ingu Aivaru priekšgalā. Dāvanu gan kluba komanda centīsies pasniegt Elmāram Šefanovskim gaidāmajās kāzās. Regbija sezona klasikā tiek uzsākta neierasti vēlu, bet pateicoties jaunajai Latvian Rugby Federation vadībai tā tomēr tiek iesākta un ar mūsu kluba līdzdalību.

Nevienam nav noslēpums, ka vēl līdz pēdējam bija bažas par “Miesnieku” dalību Latvijas čempionātā, kas radās dēļ iepriekšējā federācijas sasaukuma “saules nesējiem”, kas, neskatoties uz to, ka “Miesnieki” katru gadu piedalās sezonas otrajā pusē notiekošajā Baltijas čempionātā ar Lietuvas 3 spēcīgākajiem klubiem, kurā jau janvāra mēnesī tiek sastādīts kalendārs un apstiprināta dalība, pavasarī nāca ar revolucionāru ideju sākt Latvijas čempionātu augusta beigās. Tieši šī iemesla dēļ pastāvēja milzīgas grūtības motivēt gatavoties spēlētājus visu gadu sezonai, kas tiks uzsākta tikai augusta mēnesī. Iepriekšējā vadība ne uz kādu kompromisu nebija gatava, tādējādi apliecinot, ka galvenais iemesls bija kārtējo reizi pabojāt Latvijas panākumiem bagātākā kluba plāniem un mērķiem.
Starpsezonā nostādītie mērķi daļēji jau ir izpildīti. Galvenais uzsvars, ņemot vērā prognozēto vēlo sezonu klasiskā regbija spēlētājiem, tika likts uz regbiju 7, kur tika izcīnīts Latvijas kauss un Latvijas čempionu tituls, savā līmenī aizvadīts Кубок Европейских Чемпионов по регби-7 un Amsterdam Sevens turnīri.

Komandas jaunā galvenā trenera Kristapa Andersona komentārs par gaidāmo sezonu: “Ņemot vērā, ka daudzi klubam nozīmīgi spēlētāji ir beiguši aktīvās sporta gaitas, daļai spēlētāju mainījušās prioritātes saistībā ar mācībām un ģimeni, līdz ar to šajā sezonā daudz lielāka loma būs jāuzņemas “Miesnieku” jaunajiem spēlētājiem un tiem, kas iepriekš ir bijuši komandas līderu ēnā. Kaut arī daļa vadošo spēlētāju būs gatavi vest komandu cīņā, tomēr liela nozīme komandas rezultātos būs tam, cik ātri augs jauno spēlētāju meistarība un pārliecība par saviem spēkiem un nozīmību kopējā rezultāta sasniegšanā. Varētu teikt, ka sākam veidot jaunu komandu un rēķinamies, ka tas ietekmēs sniegumu un rezultātus, bet uzstādījums ir cīnīties par uzvaru katrā spēlē. Uzticamies mūsu līderiem Emīlam Balodim, Elmāram Šefanovskim, Ivaram Eglim, Viktoram Silvonikam, Dāvim Pērkonam, Kārlim Garokalnam, Kristam Kruskopam. Vairāk sākam gaidīt no kluba jauniešiem Maira Grīvas, Hardija Nungura, Andreja Mantinieka. Paldies arī tiem, kas piekrituši arī nepamest klubu grūtajā paaudžu maiņas brīdī – Andrim Andersonam, Gunāram Andersonam, Guntim Ciršam un citiem spēlētājiem, kas cītīgi strādāja starpsezonā”
Komandas pārmaiņas ir skārušas arī vadību. Pie “Miesnieku” stūres stājies Kristaps Andersons, kam asistēs Māris Robežnieks. Komandu cīņās vedīs kapteinis Emīls Balodis.

Paldies mūsu atbalstītājiem STATS grupa, STATS SERVISS SIA, Transact Pro, Ķekavas novads, Sporta Punkts.

Dalīties!