Šodien dodamies uz Sanktpēterburgu

  • May 10, 2018

Šodien dodamies uz Sanktpēterburgu

12. – 13. maijā Latvijas čempionvienība Ķekavas novada regbija klubs “Miesnieki” pārstāvēs Latviju Eiropas klubu čempionu kausā regbijā 7.

12 komandas ir sadalītas 3 apakšgrupās. Sadalījums grupās un spēļu kalendārs redzams attēlā.

Komandas sastāvs: Krists Kruskops, Jānis Zālmans, Emīls Balodis, Toms Asejevs, Jānis Pēkmanis, Ivars Eglis, Elmārs Šefanovskis, Gunārs Andersons, Hardijs Nungurs, Andrejs Mantinieks, Mairis Grīva, Feivors Maduka. Treneris: Uldis Bautris, mediķis Kristaps Niedols, menedžeris Romāns Višņakovs

Komandas galvenais treneris Uldis Bautris: “Grupa mums ir ļoti spēcīga, bet nav daudz ko gudrot – jābrauc un jāspēlē. Pirms gadiem pieciem esam spēlējuši pret “Kubaņ” komandu, tieši šīs Gruzijas un Čehijas komandas mums nav pazīstamas. Sastāvs ir tuvu optimālam, no plānotajiem nebūs Andris Andersons un Raivis Kokins. Sagatavošanās ciklā spēlējām turnīrā Polijā, spēlējam arī Lietuvas junioru izlasi un aizvadījām sparinga spēles ar vietējām komandām. Vēlos pateikties mūsu atbalstītājiem – “STATS Serviss”, “Transact Pro”, Ķekavas novadam un “Sporta Punkts”, kuri visi deva savu artavu.”
Turnīrs ir ļoti nopietns – piedalās valstu čempioni vai komandas,kas tās aizstāj, šogad arī balvu fonds kļuvis nopietnāks, proti, uzvarētājs saņems 20 000 eiro.
Komanda ceļu uz Sanktpēterburgu sāks vēlā ceturtdienas vakarā, gala mērķī ierodoties piektdien no rīta. Spēles notiks sestdien un svētdien. Mūsu komandai būs tas gods piedalīties turnīra atklāšanas spēlē. Svarīgi grupā būt vismaz trešajiem un tad 1/4 fināla mums pretīm būtu kaimiņi lietuvieši vai Krasnojarskas Jar.

Tiešraidē turnīram varēs sekot līdzi sekojošā saitē – https://youtu.be/0CImikbVmUM

Dalīties!