“Miesnieki” atzīmējuši kluba 25 gadu jubileju

  • February 19, 2018

Sestdien, 17. februārī vērienīgā pasākumā savu 25 gadu jubileju svinēja RK “Miesnieki.

Klātesot kluba spēlētājiem, viesiem, to skaitā no Lietuvas, sponsoriem, citu Latvijas klubu pārstāvjiem, par kluba lielāko sasniegumu tika pasludināta trešā vieta Eiropas Reģionu kausa izcīņā 2004.gadā, kad Rīgas rajonu pārstāvošā komanda tika līdz pusfinālam, kurā piekāpās Provansas komandai no Francijas.

Vienpadsmit uzvarēti Latvijas čempionāti, 13 reizes izcīnīts Latvijas kauss, 15 uzvaras Latvijas čempionātā regbijā 7 un 17 izcīnīti Latvijas kausi regbijā 7, uzvaras Stokholmas regbija 10 turnīrā, divi uzvarēti “Nordic Open” regbijā 7. Savukārt Eiropas klubu čempionātā regbijā 7 augstākā bijusi sestā vieta.

No spēlētājiem izceļams Jānis Skuja, kuram pieder rekords – 14 reizes sezonas sešu labāko Latvijas regbistu sarakstā. Konkurenci šajā jomā no kluba biedriem sastādījuši Kristaps Andersons ar deviņām un Andrejs Aleksandrovs ar septiņām reizēm. Regbijā 7 līdzīgs rekords, pārstāvot “Miesniekus”, ir Valteram Raņķim – deviņas reizes.

Visus šos gadus RK “Miesnieki” prezidents ir Uldis Bautris.

Pirms jubilejas kluba spēlētāji ar savu balsojumu noteica divas simboliskās izlases pa pozīcijām ar spēlētājiem, kam pāri 40 un ar spēlētājiem, līdzm 40.

Spēlētāji virs 40:
1 Jānis Skuja
2. Juris Silovs
3. Voldemārs Batarāgs
4. Aleksandrs Karaulovs
5. Vilmārs Sokolovs
6. Normunds Struža
7. Rolands Ābele
8. Māris Robežnieks
9. Kristaps Andersons
10. Armands Višņevskis
11. Lauris Ērenpreiss
12. Arnis Bambāns
13. Mārtiņš Šults
14. Gints Pētersons
15.Viktors Tjaguņenko

Spēlētāji līdz 40:
1 Mārcis Kreicbergs
2. Edgars Cīrulis
3. Kārlis Dzenis
4. Dāvis Pērkons
5. Artūrs Kozels
6. Aldis Augstkalns
7. Emīls Balodis
8. Leno Bramanis
9. Elmārs Šefanovskis
10. Jānis Priede
11. Gunārs Andersons
12. Krists Kruskops
13. Viktors Silvoniks
14. Andris Andersons
15. Anderejs Aleksandrovs

Paldies visiem Latvijas regbija klubiem, draugiem no Lietuvas, kluba veterāniem, apbalstītajiem un visiem kas bija atnākuši sveikt mūs mums tik svarīgajā notikumā. Īpaši liels paldies visiem kas šo klubu veidoja, pārstāvēja, organizēja un pastāvēja par “Miesnieki” godu un slavu!

Dalīties!