Sestdien – par Latvijas zeltu!

  • October 5, 2017

Sestdien, 7. oktobrī, plkst. 15:00 Upesciema stadionā Latvijas regbija sezonas kulminācija – “zelta spēle” starp pašreizējiem čempioniem “Livonia/Garkalne” un čempionāta līderiem “STATS/Ķekava”.

Turnīra tabulā abas komandas šķir pieci punkti. Lai “Livonia/Garkalne” izrautu zelta medaļas, tai nepieciešama uzvara ar trīs piezemējumu starpību un 24 punktu pārsvaru.

Lai arī starta pozīcija ievērojami labāka “miesniekiem”, nenoskaņošanās var maksāt dārgi. Kā tas bija pērn, kad, visu sezonu cīnoties bez zaudējumiem, sanāca paklupt finālā.

Latvijas čempionātā pēdējos gados labākas sekmes bijušas “Livonia” klubam: čempionu tituli izcīnīti 2013., 2014. un 2016. gadā, savukārt “Miesnieku” iepriekšējie trīs tituli izcīnīti 2015., 2012. un 2006. gadā.

Kopumā Latvijas čempionātā “Miesnieki” ir triumfējuši 10 reizes. Kopš pirmā triumfa 1997. gadā šogad aprit 20 gadi. Divi no pirmā čempionu sastāva – Jānis Skuja un Māris Robežnieks – laukumā dosies arī sestdien. Viņi ir divi vienīgie desmitkārtējie Latvijas čempioni regbijā. Astoņi tituli ir Jānim Priedem.

Uldis Bautris: “Svarīgākais būs kārtīgi noskaņoties cīņai. Sastāvs būs labs. Tomēr ne visi labākie varēs piedalīties, dažiem spēlētājiem ir veselības likstas, tomēr visi ir apņēmības pilni spēlēt uz uzvaru. Lai arī teorētiski mēs varam uzvarēt čempionātā, neuzvarot šajā spēlē, protams, vēlamies uzvarēt un čempionātu pabeigt tikai ar uzvarām. Vairāki kluba veterāni ir izteikušies, ka šis būs viņu pēdējais mačs, tāpēc tas būs labs stimuls cīņai.”

Visi RK “Miesnieki” veterāni, līdzjutēji un atbalstītāji aicināti sestdien klātienē atbalstīt “STATS/Ķekava” komandu mūsu klubam tik nozīmīgajā notikumā – Latvijas čempionāta “zelta spēlē”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties!