“Transact Pro/Miesnieki” izbraukumā atzīst Kauņas “Žalgira” pārākumu

  • August 27, 2017

Pēdējos gados “Transact Pro/Miesnieki” un Kauņas “Žalgiris” allaž grūstījušās ap bronzas medaļu galdu. Iepriekšējās sezonās labākas sekmes bija miesniekiem, kas zaudējuma rūgtumu pret Kauņas klubu nebija izjutuši kopš 2014. gada.

Salīdzinot ar spēli pret “Vairas/Kalvis”, šoreiz Latvijas komanda bija pulcējusi teju vai optimālo sākumsastāvu, taču rezervistu soliņu bija paretinājuši gan savainojumi, gan jauniešu izlases, gan kluba otrā komanda, kas paralēli spēlēja Tallinā.

Maču pārliecinošāk sāka mājinieki, kas ātri ieguva desmit punktu pārsvaru. “Transact Pro/Miesnieki” atbildēja ar Gunta Ciršas piezemējumu (jau trešais divās spēlēs) un Hardija Nungura precīziem soda un realizācijas sitieniem. Vienubrīd uz tablo dega rezultāts 17:10 mājinieku labā, taču lauzt spēles gaitu ciemiņiem no Latvijas šoreiz neizdevās. 25:10 – Kauņas “Žalgiris” šoreiz izrādījās pārāk ciets rieksts.

“Transact Pro/Miesnieki” galvenais treneris Uldis Bautris: “Kopumā spēle bija skatāma, abas komandas spēlēja atzīstami, taču pretinieki šoreiz bija labāki. Lielu vilšanos šoreiz sagādāja tiesāšana – spēli tiesāja vietējais Kauņas tiesnesis, par ko uzrakstījām protestu. Tomēr Kauņas komanda progresē no sezonas uz sezonu un šoreiz izrādījās spēcīgāka. Mēs dominējām grupu cīņā, pretiniekus kārtīgi paplosīja mūsu stabi Jānis Skuja un Guntis Cirša, ļoti labas epizodes bija arī Viktoram Silvonikam. Gaidīsim, kāda būs Lietuvas puses reakcija uz mūsu protestu.”

http://sportacentrs.com/regbijs/27082017-transact_pro_miesnieki_piedzivo_sapigu_za

Dalīties!