Smagā spēlē uzvarēti “Eži”

  • July 6, 2017

Bez zaudējumiem Latvijas čempionātu regbijā turpina “STATS/Miesnieki” komanda, kas tikai spēles priekšpēdējā uzbrukumā izrāva uzvaru pret sīksto “LMT/Eži” vienību – 12:5. Uzvaras piezemējums Feivora Madukas kontā.

Abas komandas spēlēja teju optimālajos sastāvos. “Ežiem” pietrūka kapteiņa Mareka Dravnieka, savukārt miesnieku kapteinim Viktoram Silvonikam šī bija atgriešanās spēle pēc savainojuma.

Jau spēles pirmajā minūtē pleca savainojumā iedzīvojās Kārlis Dzenis, kuram mačs ar to arī beidzās.

Abu komandu sniegumā bija daudz brāķa, bieži tika pārkāpti noteikumi un arī spēcīgais vējš ieviesa korekcijas. Rezultātu atklāja mājinieki, kad ar piezemējumu izcēlās no rokas lūzuma nesen atlabušais Krists Kruskops (5:0). Puslaika izskaņā eži piecus punktus atguva. Varēja būt arī visi septiņi, taču realizācijas sitiens no pašas priekšas nebija precīzs.

Otrajā puslaikā spēles rokraksts būtiski nemainījās. Vairāk bumbu kontrolēja miesnieki, taču nespēja labi iesāktus uzbrukumus novest līdz galam. Izdevības bija arī ežiem – divi soda sitieni no labām pozīcijām lidoja vārtiem secen. Punktu spēlei pielika Feivors Maduka, kura individuālā meistarība pretinieku aizsardzībai pašā spēles izskaņā bija nepārkožams rieksts. Maksims Batrakovs iesita realizāciju, panākot 12:5.

Ežiem vēl tika dota pēdējā iespēja izraut neizšķirtu, taču sākumsitiens nenolidoja desmit metrus, un ar to arī spēle bija galā. 12:5 – ne pārāk skaista, taču vērtīga uzvara. Līdz ar to “STATS/Miesnieki” joprojām ir vienīgā komanda, kas čempionātā svinējusi tikai uzvaras.

“STATS/Miesnieki” sākumsastāvs: J. Skuja, E. Cīrulis, K. Dzenis, K. Garokalns, D. Pērkons, V. Silvoniks (kapt.), E. Balodis, L. Bramanis E. Šefanovskis, J. Zālmans, E. Cēburs, K. Kruskops, F. Maduka, H. Nungurs, R. Kokins.

Uz maiņu laukumā devās: R. Ameters, J. Juškāns, K. Ķipsts, A. Alainis, G. Andersons, M. Batrakovs.

Nākamā spēle jau sestdien, kad plkst. 16:00 Upesciemā spēle pret Kārdifas un tās apgabala izlasi. Spēli tiešraidē translēs sportacentrs.com.

Dalīties!