Zināmi pretinieki Amsterdamā

  • May 25, 2017

Jau šajā nedēļas nogalē mūsu kluba komanda “Transact Pro” jau septīto reizi startēs “Amsterdam Sevens” turnīrā. Vīriešu konkurencē sacentīsies 48 komandas, sadalītas 12 apakšgrupās.

“Transact Pro” spēlēs vienā grupā ar “Scavengers 7s”, “Steeden Tornado 7s” un “Heusenstamm Foxes”.

“Scavengers 7s” ir regbija 7 komanda no Francijas, kas specializējas tieši “septītniekā” un aktīvi apmeklē turnīrus visā Eiropā. Konkrēti Amsterdamas turnīrā komanda iepriekš nav spēlējusi.

 

 

 

“Steeden Tornado 7s” ir divu draugu – britu regbistu – 2014. gadā izveidota regbija 7 komanda. Eliots Brauns un Neitans Berams 2014. gadā neverēja izvēlēties, kuru regbija 7 komandu pārstāvēt vasaras sezonas sacensībās, tāpēc nolēma saaicināt spēlētājus un izveidot savu. Pērn Amsterdamā komanda ierindojās 8. vietā.

“Heusenstamm Foxes” ir vācu regbija kluba “RK Heusenstamm” komanda. Klubs dibināts 1979. gadā, tam ir tradīcijas un pilna komandu piramīda. Klasiskajā regbijā komanda spēlē Vācijas Bundeslīgā. Amsterdamā komanda startēja arī pērn, taču uzvaras neizcīnīja.

Divas spēlētāju izlases un vācu klubs ar cienījamu vēsturi – tādi būs “Transact Pro” pretinieki priekšsacīkstēs, kas notiks sestdien. Cīņas par vietām – svētdien.

Foto: https://www.facebook.com/Scavengers7s/

Dalīties!