“STATS/Ķekava” sāks cīņu par Latvijas zeltu

  • May 18, 2017

Piektdien, 19. maijā, plkst. 19:30 Rīgas Tehniskās koledžas laukumā pērnā gada fināla atkārtojums – vicečempioni “STATS/Ķekava” uzņems čempionus “Livonia/Garkalne”.
Abas komandas šosezon jau ir tikušās – 1. aprīlī, Prezidenta kausa izcīņā, pārāki ar 15:7 bija miesnieki. “STATS/Ķekava” komandai šī būs pirmā spēle Latvijas čempionātā, savukārt “Livonia/Garkalne” izcīnījusi divas uzvaras divās spēlēs: izcīnītas uzvaras pret mūsu kluba otro komandu “ULRE/ĶNSS” un regbija klubu “Fēnikss”.
Uldis Bautris: “Nespēlēsim savā optimālajā sastāvā, jo piespiedu korekcijas sastāvā ieviesuši savainojumi. Savainoti ir Silvoniks, Kruskops, Iesalnieks, vēl dažu vadošo spēlētāju dalība spēlē joprojām ir zem jautājuma zīmes. Spēles atslēga būs mūsu sniegums grupu cīņā, kur joprojām nav skaidrības par mūsu virknējumu.”
Tā kā šogad Latvijas regbija sacensības nav paredzēts translēt, tad vienīgais veids, kā redzēt abu pēdējo gadu flagmaņu spēkošanos, ir apmeklēt spēli klātienē. Jāatzīmē, ka šogad arī mainīta čempionu noteikšanas kārtība – vienas finālspēles vairs nebūs, par čempioni kļūs veiksmīgākā komanda divu apļu turnīrā. Līdz ar to likmes – visaugstākās!

Dalīties!