“ULRE/Ķekavas NSS” atzīstami cīnās pret čempioniem

  • April 20, 2017

Ar spēli Baldonē Latvijas čempionātu sākusi mūsu kluba otrā komanda “ULRE/Ķekava NSS”, kas ar 34:12 piekāpās Latvijas čempionvienībai “Livonia/Garkalne”, kas gan spēlēja bez izlases kandidātu lokā esošajiem spēlētājiem. “ULRE/Ķekava NSS” sastāvu kopā ar kluba jauno maiņu veidoja veterāni Māris Robežnieks, Āris Andersons, Romāns Višņakovs, Juris Juškāns un Guntars Kreicbergs.

Spēli labāk sāka miesnieki, kam pirmajās desmit minūtēs bija teritoriāls pārsvars. Tiesa, to neizdevās pārvērst punktos – neprecīzi bija vairāki soda sitieni no labām pozīcijām, arī perspektīvi uzbrukumi noslēdzās bez punktiem.
Šādu izšķērdību mājinieki nepiedeva, ar piezemējumu un soda sitienu iekrājot desmit punktu pārsvaru. Neilgi pirms pirmā puslaika beigām Mairis Grīva ar piezemējumu piecus punktus atguva, līdz ar to pirmais puslaiks noslēdzās ar 10:5.
Šāds rezultāts saglabājās ilgu laiku, taču spēles pēdējā nogrieznī “Livonia/Garkalne” tomēr spēja nosvērt svaru kausus sev par labu, gūstot divus piezemējumus.
Pie rezultāta 5-20 miesnieki nerealizēja soda sitienu, kas Romāna Višņakova izpildījumā bija nedaudz par “īsu”. Spēle iestājās lūzums un pretinieki viegli veica divus piezemējumus un tikai beigās mēs spējam saņemties un pēc laba uzbrucēju spiediena piezemējumu izdarīja Roman Cangea, realizācija Romānam Višņakovam.
Galvenie zaudējuma iemesli bija slikti izpildīti soda sitieni un nepietiekama fiziskā sagatavotība, uzteicams ir cīņas spars un pašaizliedzība. Vairāki spēlētāji netika laukumā, jo gribētāju bija par daudz, tajā pašā laikā uz spēli netika pārāk daudz spēlētāju, kuri varēja stipri ietekmēt rezultātu. 34:12 – sezona sākta ar atzīstamā cīņā piedzīvotu zaudējumu.

Dalīties!